Otázky a odpovede

Ak si nový manažér a máš nejaké otázky o VM-Manageri, tu je to správne miesto, kde sa môžeš pýtať.

Moderator: bavik

Re: Otázky a odpovede

Postby bittto » 29 Jul 2013 20:02

to ze som sa pytal ako si si ty aktivoval PRO verziu je podlizovanie tak nech sa paci ty budes iny panko :D ale tipnem si ty na hlave budes mat kratke vlasy az skoro ziadne :salut:
bittto
Supporter

Country: Slovakia

Postby bavik » 29 Jul 2013 20:42

bittto wrote:to ze som sa pytal ako si si ty aktivoval PRO verziu je podlizovanie tak nech sa paci ty budes iny panko :D ale tipnem si ty na hlave budes mat kratke vlasy az skoro ziadne :salut:

Nie, ale to, ako si chcel aby som ti aktivoval PRO verziu, to už áno :) Hlavne po tom, čo si mne a mojej rodine neviem ako nadával, keď sa skontumoval náš priateľský zápas, lebo dvoch hráčov zo zostavy som predal :) tipovanie teda radšej nechaj na iných :D
Slovak translator
Slovak forum moderator
1st Slovak National Team coach
bavik
Moderator

Postby Macamm » 29 Jul 2013 21:50

no chlapci nevadte sa tu. Co sa tyka tej taktiky s blokovanim, pravdu ma bavik - taktikou sa nastavuje na ktoreho hraca (hracov) supera zamerias svoj blok.
Macamm

Postby bittto » 30 Jul 2013 11:36

Macamm wrote:no chlapci nevadte sa tu. Co sa tyka tej taktiky s blokovanim, pravdu ma bavik - taktikou sa nastavuje na ktoreho hraca (hracov) supera zamerias svoj blok.

priznavam bude to tak.... uz som si to vyskusal.... ospravedlnujem sa bavik-ovin za to ze som tvrdil nieco ine
bittto
Supporter

Postby Macamm » 26 Sep 2013 10:00

adam70 wrote:Ahojte
Mohol by som sa opýtať do akej ligi ma prehodí :)

Neviem co tym myslis. Si v lige 3.3 a v nej odohras nasledujucu sezonu.
Macamm

Previous

Return to Pre začiatočníkov